Ons team

Naam Functie E-mail  
Angelique Süoss Mentor asuoss@praktijkcollegetilburg.nl  
Anja van Dun Logopedist avdun@praktijkcollegetilburg.nl  
Anne de Jong Mentor STG1 adjong@praktijkcollegetilburg.nl  
Bianca Martens Vakdocent Economie en Handel bmartens@praktijkcollegetilburg.nl  
Caroline Mutsaers Receptionist / Administratie cmutsaers@praktijkcollegetilburg.nl  
Cathrien Landwehr Mentor STG1 clandwehr@praktijkcollegetilburg.nl  
Cindy van den Aker Mentor BG2 cvdaker@praktijkcollegetilburg.nl  
Colinda Boemaars Orthopedagoog cboemaars@praktijkcollegetilburg.nl  
Davey Penders Werkbegeleider ATC dpenders@praktijkcollegetilburg.nl  
Dominique Sluijter Docent NT2 dsluijter@praktijkcollegetilburg.nl  
Erik Verbunt Schoolmaatschappelijk werker everbunt@praktijkcollegetilburg.nl  
Femke Schats Mentor STG1 fschats@praktijkcollegetilburg.nl  
Femke Schrijver Mentor fschrijver@praktijkcollegetilburg.nl  
Francis Quaden Mentor fquaden@praktijkcollegetilburg.nl  
Frank Hoedjes Mentor STG2 fhoedjes@praktijkcollegetilburg.nl  
Hanneke van den Assem Vakdocent Gym hvdassem@praktijkcollegetilburg.nl  
Harrie Backx Directeur hbackx@praktijkcollegetilburg.nl  
Hein Wagener Adjunct- directeur hwagener@praktijkcollegetilburg.nl  
Jacqueline Kloeg Stagecoördinator Int.stage jkloeg@praktijkcollegetilburg.nl  
Jeanne Knevel Administratie jknevel@praktijkcollegetilburg.nl  
Jens Reijnen Mentor BG2 jreijnen@praktijkcollegetilburg.nl  
John van Gils Conciërge jvgils@praktijkcollegetilburg.nl  
Joost van Abeelen Mentor STG1 jvabeelen@praktijkcollegetilburg.nl  
Jos Dal Conciërge jdal@praktijkcollegetilburg.nl  
Karin van Loon Mentor BG2 kvloon@praktijkcollegetilburg.nl  
Laura van Bruggen Mentor BG1 lvbruggen@praktijkcollegetilburg.nl  
Lian de Brouwer Mentor BG3 ldbrouwer@praktijkcollegetilburg.nl  
Lisanne van de Leur Mentor BG1 lvdleur@praktijkcollegetilburg.nl  
Maartje van Dongen Vakdocent Zorg, schoonmaak en welzijn mvdongen@praktijkcollegetilburg.nl  
Marc Houwen ICT coördinator / Netwerk systeembeheer mhouwen@praktijkcollegetilburg.nl  
Marijn Simons Mentor BG1 msimons@praktijkcollegetilburg.nl  
Marleen van Heist Vakdocent Bloem en Groen mvheist@praktijkcollegetilburg.nl  
Mart van Laerhoven Vrijwilliger mvlaerhoven@praktijkcollegetilburg.nl  
Mathieu Spooren Vakdocent Metaal Bewerking mspooren@praktijkcollegetilburg.nl  
Meis Engel Adjunct- directeur mengel@praktijkcollegetilburg.nl  
Michael van Spijk Vakdocent Bouw, wonen en interieur mvspijk@praktijkcollegetilburg.nl  
Monique van Stappershoef Administratie mvstappershoef@praktijkcollegetilburg.nl  
Namira Tebbaa Mentor BG2 ntebbaa@praktijkcollegetilburg.nl  
    @praktijkcollegetilburg.nl  
Noortje van Loon Zorgcoördinator nvloon@praktijkcollegetilburg.nl  
Pascalle Dorren Vakdocent Consumptief pdorren@praktijkcollegetilburg.nl  
Patricia van Asten Onderwijsassistent pvasten@praktijkcollegetilburg.nl  
Paul Lenferink Docent Bouw, wonen en interieur plenferink@praktijkcollegetilburg.nl  
Peerke van Maasakker Vakdocent Gym pvmaasakker@praktijkcollegetilburg.nl  
Peter van der Vliet Vakdocent Consumptief pvdvliet@praktijkcollegetilburg.nl  
Renée Lennartz Mentor BG3 rlennartz@praktijkcollegetilburg.nl  
Savitri Bihari Conciërge sbihari@praktijkcollegetilburg.nl  
Soner Günes Mentor BG3 sgunes@praktijkcollegetilburg.nl  
Steven Requena Mentor BG1 srequena@praktijkcollegetilburg.nl  
Yasmina el Ballouti Mentor BG3 yelballouti@praktijkcollegetilburg.nl  
Willy Pennings Mentor STG2 wpennings@praktijkcollegetilburg.nl  
       
Stagiaires  
Hafsa El Mrabet Lerarenopleiding Omgangskunde
Chrissy IJpelaar  
Corné Janssen Lerarenopleiding Consumptief